Saldırın DurmadanSaldırın Durmadan

Saldırın durmadan

Sevilla’ya çıkarma yapan Beşiktaş gözünü kararttı… Hedefte Luis Fabiano, Renato ve Dragutinoviç var. B planı ise Real Betis’in yıldızı Assunçao.
26.06.2007

Başkan’ın emridir
Yabancı transferinde sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş kolları sıvadı. İspanya’da bulunan Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ile yönetici Mario Berk, Sevilla kulübünün kapısını çaldı. Siyah-Beyazlılar, İspanyol ekibinin Brezilyalı yıldızları Luis Fabiano ve Renato’ya kancayı attı. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yaptığı transferlere cevap vermek isteyen Başkan Demirören’in bu iki futbolcu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı öğrenildi.

Renato olmazsa…
Savunmaya düşünülen isim ise yine Sevilla’dan… Kırmızı-Beyazlı ekibin Sırp savunma oyuncusu Dragutinoviç ile bir görüşme yapıldığı bildirildi. Renato transferinde bir sorun çıkma olasılığını da düşünen Kartallar, Real Betis’in Brezilyalı yıldızı Marcos Assunçao’yla da temas kurdu. 31 yaşındaki Sambacı’nın Beşiktaş’a yeşil ışık yaktığı ve futbol hayatını Türkiye’de sürdürmek istediği ifade edildi.

Saldırın Durmadan yazısına ait etiketler :
Saldırın Durmadan yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Saldırın Durmadan” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Sadece gündem yapmak için bunlar. Hiçbirinide alamazlar..

Saldırın Durmadan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.