Şaka Yaparken Kardeşini VurduŞaka Yaparken Kardeşini Vurdu

Kayseri’nin 17 yaşındaki ağabeyi T.S.’ye ait kurusıkı tabancayı sakladığı yerden alan 12 yaşındaki S.S., şakalaştığı 6 yaşındaki kız kardeşi M.S.’ye yakın mesafeden ateş etti. Başından ağır yaralanan M.S. kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı.

Olay, Hacılar ilçesi Yediağaç Mahallesi Şen Sokak’ta meydana geldi. Ağabeyi T.S.’nin silah merakı nedeniyle satın aldığı kurusıkı tabancayı sakladığı yeri gören S.S. zaman zaman tabancayı alıp evlerinin çevresindeki köpekleri korkutmak için ateş etti. S.S. bugün de kurusıkı tabancayı alıp küçük kardeşi M.S. ile şakalaşmaya başladı. Namluyu M.S.’nin başına dayayan S.S. yanlışlıkla tetiğe dokununca silah patladı ve küçük kız yere yığıldı.

Evde bulunan annesi ve babası tarafından otomobille Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen küçük M.S., ilk müdahalesinin ardından kafa derisinin altına saplanan cismin çıkarılması için Beyin Cerrahi Servisi’nde ameliyata alındı. M.S.’nin sağlık durumunun ciddi olduğu belirtilirken anne- babasıyla kız kardeşini hastaneye getiren S.S. de ifadesinin alınması için Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi’ne götürüldü. – Kayseri

Şaka Yaparken Kardeşini Vurdu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Şaka Yaparken Kardeşini Vurdu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.