Sahte Tuzak Avustralya’yı KarıştırdıSahte Tuzak Avustralya’yı Karıştırdı

Sahte Tuzak Avustralya'yı Karıştırdı

Korku filmlerini hatırlatan olayla ilgili soruşturma sürerken, yetkililer olayın “zorla para alma teşebbüsü” kapsamına girdiğini ve genç kadının üzerine bırakılan notun da soruşturmada ipucu olarak kullanılabileceğini bildirdi.

Olayın kurbanı 18 yaşındaki Madeleine Pulver’in, vücuduna bağlanan bombadan kurtarıldıktan sonra hastanede muayene edildiği ve ardından ailesine teslim edildiği bildirildi.

Komiser yardımcısı Mark Murdoch, bombanın çok gelişmiş bir düzeneğe sahip şekilde hazırlandığını, bu nedenle de aksini kanıtlayana kadar gerçekmiş gibi davranmak durumunda kaldıklarını ve bomba düzeneğinin genç kadına bir tür zincirle bağlandığı açıklandı.

10 saat süren operasyon sırasında, Mosman semtindeki eve yakın tüm yerler tahliye edilmiş, yollar kordon altına alınmış ve olay yerine itfaiyeler ve ambülanslar konuşlandırılmıştı.

Sahte Tuzak Avustralya’yı Karıştırdı yazısına ait etiketler :
Sahte Tuzak Avustralya’yı Karıştırdı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sahte Tuzak Avustralya’yı Karıştırdı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.