Şahan’ın Kaybı BüyükŞahan’ın Kaybı Büyük

Şahan'ın Kaybı Büyük

Komedyen Şahan Gökbakar, 2008 yılından beri her yıl Şubat ayında ‘Recep İvedik’ serisinin filmlerini vizyona sokuyordu.

Ancak filmlerin yönetmenliğini üstlenen kardeşi Togan Gökbakar bu yıl askere gidince; ünlü komedyen, film işine ara vermek zorunda kaldı. Bu yıl Şubat ayında ‘Recep İvedik-4’ filmini vizyona sokamayan Gökbakar, bu yüzden kazanacağı milyonlarca liradan da olmuş oldu!

4 MİLYON LİRA ZARAR ETTİ

Yalnızca reklam filminde rol alan Gökbakar, geçtiğimiz yıla oranla 4 milyon lira zarar etmiş oldu! Her bir filmin ardından lüks gayrimenkul ve araba satın alan Gökbakar, bu sene harcamalarına dikkat etti! Bu yüzden sadece Astoria Residence’tan 1.4 milyon lira değerinde aldığı evle gündeme geldi. Ancak bu Gökbakar’ın geçtiğimiz yıllardaki harcamalarının yanında sönük kaldı!

‘RECEP’ ŞAHAN’I KALKINDIRDI!

Her film ve ‘Recep İvedik’ karakterinin yer aldığı reklam anlaşması Gökbakar’ın servetine servet katmasını sağladı.

Gökbakar’a, her filmden yaklaşık 3 milyon lira gelir kaldı.

İçecek reklamından 200 bin dolar kazandı.

Gökbakar, Turkcell reklam kampanyasından yaklaşık 3.5 milyon lira kazandı.

2011’de Turkcell’in yeni reklam kampanyasında da rol alan ünlü komedyen aldığı ücreti arttırdı. Gökbakar, bu projeden 6.5 milyon lira kazandı. (Günaydın)

Şahan’ın Kaybı Büyük yazısına ait etiketler :
Şahan’ın Kaybı Büyük yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Şahan’ın Kaybı Büyük Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.