Sağlığınız için Bal YiyinSağlığınız için Bal Yiyin

Bal içerdiği besin değerleriyle insan vücudu için çok önemli ve kaçınılmaz bir besin maddesidir. Bozulmayan tek gıda maddesi olan bal bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyerek hastalıklara karşı koruyucu bir özellik kazandırır.

Havaların soğumaya başladığı, kışın kapıya dayandığı bu günlerde hastalıklara karşı sağlığınızı koruyabilmek için muhakkak bal yiyin. Özellikle çocuklar ve yaşlılara bal yedirin. Mevsim geçişleri insanların en çok hastalandığı ve Yaygın hastalıkların arttığı bir dönemdir. Özellikle çocukların zayıf bünyesi bu dönemlerde hastalık kapar. Gerçek ve kaliteli bal çocukları hastalıklara karşı korur bağışıklık sistemini güçlendirerek mikroplara karşı direnci artırır.

BALKONAK Karacadağın meşhur şifalı balını her eve girsin, herkes bu mucizevi balın şifasından nasiplensin diye bugüne özel bir kampanya başlatarak tam 5 kg balı yanında 1 adet keçiboynuzu pekmezi hediyesiyle beraber sadece 100 TL ye artı 10 TL kargo bedeli ile, kapıda ödeme kolaylığıyla sofranıza kadar getiriyor.

bugüne özel bu kampanyadan yararlanmak için

Hemen 0212 486 47 47 numaralı sipariş hattını arayabilir ya da

www.balkonak.com adresini ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Karacadağın özel şifalı balı BALKONAK  kavanozunda

BALKONAK olarak balımızın tamamını Karacadağın eteklerinden topluyoruz. El değmeden tabi haline müdahale etmeksizin en hijyenik şekillerde ambalajlayıp kapınıza kadar getiriyoruz.

Karacadağ, Güneydoğunun en güzel bitki örtüsüne sahip bölgesidir. Karacadağ eteklerinde on binlerce bitki çeşidi vardır ve bunların çoğu şifalı bitkilerdir. Endemik dediğimiz Dünya’nın başka hiçbir yerinde yetişmeyen, sadece Karacadağ’da yetişen yüzlerce şifalı çiçek vardır. Balımıza şifa veren ve diğer ballardan farklı kılan bu bitkilerdir.

Türkiye’deki ballı bitkilerin yüzde yetmişi Karacadağ eteklerinde yetişir. Yani başka yerde elde edilen balların özellikleri BALKONAK’ta zaten var. Yalnızca Karacadağa ait, başka yerde yetişmeyen şifalı yüzlerce bitkinin şifası ise sadece BALKONAK’ta var. BALKONAK olarak size hem lezzetli hem de besin değeri yüksek ve şifa deposu bu baldan tam 5 kg yanında 1 adet keçiboynuzu pekmezi hediyesiyle birlikte sadece 100 TL, artı 10 TL kargo bedeli ile kapıda ödeme imkânıyla kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Balkonak olarak balımızı sanayiden ve şehirlerden uzak yüksek rakımlı bir yerde Karacadağ da, yüksek rakımlı muazzam bir flora da elde ediyoruz.

Evliya Çelebi Seyahatname’ sinde Karacadağ için şifa yeri der ve Kanuni Sultan Süleyman’ ın orda şifa bulmasından bahseder.

Kanuni Sultan Süleyman 2. İran seferinden sonra hasta düşer ve Halep’ ten dönerken hekimleri Sultana yola devam edemeyeceğini Karacadağın şifalı olduğunu orada bir süre istirahat etmesi gerektiğini söylerler. Hekimlerini dinleyen Kanuni Sultan Süleyman Karacadağ’da 37 gün kalır ve şifa bulur.

Rivayete göre, Sultan Süleyman burada iyileşince Yaradan’a şükretmiş ve o meşhur özdeyişini burada söylemiş;

“Alem içre muteber bir nesne yok devlet gibi,

Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi…”

BALKONAK olarak doğası ve on binlerce bitkisi ile Sultan Süleyman a şifa veren Karacadağın meşhur şifalı balını, sizin de sofralarınıza hem lezzet hem de şifa katsın diye 5 kg ını yanında 1 kg pekmez hediyesiyle beraber bugüne özel sadece 110 tl ye kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Bu fırsatı kaçırmamak için 0212 486 47 47 ya da

www.balkonak.com dan siparişlerinizi verebilirsiniz.

İLANDIR.

Sarkozy’ye Kızdı İsmini DeğiştiriyorÜnlü Oyuncudan Şaşırtan İtiraf!

Sağlığınız için Bal Yiyin yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sağlığınız için Bal Yiyin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.