Sabit Telefonları Ücretsiz Aramak İçinSabit Telefonları Ücretsiz Aramak İçin

Son zamanlarda birazdan sözünü bahsedeceğim program baya popüler oldu. Bir kere denedim çalışıyor. Ama ben sildim. İçimden öyle geldi.

Voipwise adlı program ile birçok kişi ücretsiz konuşuyor. Sizinde bundan faydalanmanız gerekir diye düşündüm. Program tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor. Programı kurduktan sonra açılan sayfada kısa bir kayıt işlemi var. Orayı doldurduktan sorna kayıt işleminiz tamamdır. Programın şartlarına göre 1 saat ücretsiz konuşma yapabilirsiniz. Yani 1 saat dolduktan sonra yeni bir hesap açın. Bunun bir yasağı yoktur :).

Programı nerden ndireceğinizi birazdan size söyleyeceğim. Programı kurduktan sonra, program açılıyor. Program açılınca tek yapmanız gerekn alttaki telefon numarası yazmanız gereken yere +90 ile başlatmanız. Hepsi bu kadar.

Programı indirmek için: Burayı Tıklayın

Saygılarımla
Admin (Sergen)
Sorularınız için yardımcı olurum..

Sabit Telefonları Ücretsiz Aramak İçin yazısına ait etiketler : , , , , ,
Sabit Telefonları Ücretsiz Aramak İçin yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sabit Telefonları Ücretsiz Aramak İçin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.