Ronaldo gerçeği!Ronaldo gerçeği!

Brezilyalı golcünün Fenerbahçe’nin teklifine olumlu yanıt verdiği ancak son dönemlerde gece yaşamına olan düşkünlüğünün transferi engellediği öğrenildi.

      Transfer çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Fenerbahçe’nin bir süredir gündeminde bulunan Brezilyalı yıldız Ronaldo konusunda kararsız kaldığı öğrenildi.
İtalyan’ın Milan takımında forma giyen ünlü golcü ile sarı-lacivertli yöneticilerin geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı ve Ronaldo’nun Türkiye’ye gelmeye sıcak baktığı bildirildi.
Milan’ın geçtiğimiz sezon ortasında Real Madrid’ten transfer ettiği Brezilyalı yıldızın, ikinci İtalya macerasında da umduğunu bulamadığı ve takımdan ayrılmak istediği, bu yüzden Fenerbahçe’nin yaptığı teklife “Kulübümle anlaşın yeter. Fenerbahçe’de oynamaktan büyük mutluluk duyarım” dediği öğrenildi.
Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe yönetiminin, son dönemlerde form grafiğinde büyük iniş-çıkışlar yaşayan Ronaldo’nun özel yaşamı hakkında araştırmalara başladığı, gelen olumsuz raporlar yüzünden geri adım attığı bildirildi.
Brezilyalı yıldızın son dönemlerde özellikle gece yaşamına kendini fazla kaptırdığı, bunun da performansını olumsuz etkilediği bilgileri Fenerbahçe Yönetimi’ni kararsız bıraktı.
Konunun Teknik Direktör Zico’ya da bildirildiği, Ronaldo’nun transferinin risk olabileceğinin düşünüldüğü öğrenildi.
Bu yüzden forvet konusunda yeni arayışlara girişen Fenerbahçe’nin, Ronaldo defterini de tamamen kapamadığı, önümüzdeki günlerde sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bildirildi.

Ronaldo gerçeği! yazısına ait etiketler :
Ronaldo gerçeği! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Ronaldo gerçeği!” için 3 Yorum

  1. lord_aragorn dedi ki:

    baba bunlar hep fenerin şişir mesi sen yinede haber için sağol

  2. admin dedi ki:

    😀 Arkadaşa katılıyorum. Zaten Fenerbahçe bu gidişle yaşlılar klubü olacak 😀

  3. onurcan dedi ki:

    bence fenerbahçe bu oyuncuyu alırsa çok kötü bir durumu sürüklenicektir….

Ronaldo gerçeği! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.