Rolleriyle BüyüdüRolleriyle Büyüdü

Rolleriyle Büyüdü

Ünlü oyuncu Anne Hathaway, son Oscar Ödül Töreni’ndeki performansı ve Temmuz ayında Türkiye’de de vizyona giren ‘One Day’ (Bir Gün) ile kendisinden çok söz ettirdi. Harper’s Bazaar dergisinin Eylül sayısına röportaj veren Hathaway, şu an çekimleri süren yeni ‘Batman’ filmi ‘The Dark Knight Rises’ ve kariyeri hakkında konuştu.

OSCAR’I SUNMAK ŞANSTI

Genç bir oyuncu olarak Oscar Ödülleri’ni sunma şansı yakalamak büyük bir şanstı. Ancak performansımı beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de vardı. Eleştiriler canımı acıttı.

‘Acemi Prenses’ isimli filmle kendimden söz ettirmeye başladım. Tabii ki insanlar da beni mutlu son meraklısı bir kız sandılar. Oysa benim için mutlu sonlar sıkıcıdır. 21 yaşında ‘Brokeback Mountain’ isimli fimde yer aldım. Bu benim oyuncu olarak gelişmemi sağladı.

‘Love&Other Drugs’ önemli bir filmdi. Alzheimer hastası genç bir kadını canlandırmak zordu. Filmdeki çıplak sahneler benim için bir ilkti. Ama her rolle biraz daha büyüdüm, biraz daha ilerledim.

‘One Day’de sert bir kadın karakteri canlandırdım. Aşık olduğu adamla her yıl sadece bir gün aşk yaşıyor. Ve bu aşk 20 yıl sürüyor. İnanılmaz bir hikaye. ‘Batman’ serisinde yer almaksa bence her oyuncunun hayali. (Günaydın)

Rolleriyle Büyüdü yazısına ait etiketler :
Rolleriyle Büyüdü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Rolleriyle Büyüdü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.