Pulsar DizisiPulsar Dizisi

Türkiye’de dizilere yeni bir boyut kazandıracak bir yapıt geliyor.Pulsar adlı bir köpekle çekilen bir dizi.Pulsar dizisinin başrolünü bir köpek oynuyor.Türkiye’de bir ilk olacak olan Pulsar dizisi özellikle çocukların dikkatini çok çekeceğe benziyor.Pulsar  10 Haziran Salı  günü  saat  20:00′de  Star Tv’de başlıyor.

İzlemek için tıklayın… Pulsar Dizisi 

Pulsar Dizisi yazısına ait etiketler : , , ,
Pulsar Dizisi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Pulsar Dizisi” için 38 Yorum

  1. merve dedi ki:

    bnce pulsar süper bir dizi ve pulsar cok tatlı bir köpek bn olsaydım onu hemencecik eve alırdım süper köpek hem benım köpeğim vardı bi dışarı çıkardım taşmasıyla pitbul onu gördü oda kaçtı oda aynı pulsar gibi akıllıydı

  2. selin dedi ki:

    pulsar eğitilmiş olabilir.bu film köpekleri daha çok sevmemi sağladı.benimde bir köpeğim var.oda pulsar gibi ço…k akıllı.

  3. sevgi öndün dedi ki:

    ya ben bu diziyi sevdim ama bilemem ya belki ben bu dizi yerine küççüük kadınları izlerim evdekiler izletmeseler ben ne yapayım yaw nese siz cok sıkıcısınız ben kaçar

Pulsar Dizisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.