Prison Break 4.SezonPrison Break 4.Sezon

 prison break sezon 4

Sara’nın  kafasının kesilip atıldığı bölümü çok iyi hatırlıyoruz hepimiz. Ben ilk izlediğimden  beri o kafanın ona ait olmadığını ve saranın döneceğini biliyordum 🙂 Tabi kimse bana inanmıyordu ama dediğim oldu işte 🙂 Çok iyi bir şekilde de kıvıracaklarına eminim. Yeni prison break serisini hepimiz heyecanla bekliyoruz.

Prison Break 4.Sezon yazısına ait etiketler : , , ,
Prison Break 4.Sezon yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Prison Break 4.Sezon” için 9 Yorum

 1. ugur dedi ki:

  sara yı bence de o kadın (cani) oldurmedi bence o guzelliğe kıyılmayazagını anladı ve sara bence cçok hoş ve güzel bir kadın onu beğenmemek imkansız diye düşünüyorum ben. saranın ollduğunu duyunca sankı gerçekmiş gibi benim de sizler (dizi hayranları) gibi dünyama yıkıl dı… ama inş saara olmemiştiir yeni boljmlerini ben dort güzle bekli yorum harika bir dizi ve sara yla mıchael de ole.

 2. dogus sonmez dedi ki:

  Arkadaslar sera hamıle gercek hayatta o yuzden boyle yapılmak zorunda kalındı sımdıde gerı gelıcek olay bu

 3. dogus sonmez dedi ki:

  Neden bitti ben biliyorum Arkadasım ABD de yasıyor. Foxla dizi yapımcıları arasında anlasmazlık olmus o nedenlede dızı kesıldı yayından kalktı ve baslalamama ıhtımalı bıle varmıs haberler gelddıkce yazıcam ( hala anlasma yapılmamıs dızı ıptal suan ıcın )

 4. nafiz özdemir dedi ki:

  diziyi doğru düzgün seyredin. lc serayı öldürürlerken oradaydım bakamadım!!! ama duydum diyor.. tam o anda gözünü kapatmış, bunu kendisi söylüyor sizde diyorsunuzki gözünün önünde kesmişler. hayır duydum bakamadım diyor lc..

Prison Break 4.Sezon Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.