Polise Tekme Tokat SaldırıPolise Tekme Tokat Saldırı

Yozgat’ta alacak verecek davasından dolayı iş yeri sahibi ile telefonda tartışan baba oğul, daha sonra bıçaklarla işyerine gitti. Dükkan sahibi durumu emniyete bildirmesi üzerine polis iş yeri önünde önlem aldı.

Ellerinde bıçaklarla Yozgat Hastane Caddesinde bulunan laminant parke satışı yapılan işyerine gelen baba oğul N.D ve R.D karşılarında polisi görünce sinirlerini polisten çıkartmaya kalktı. İşyerine girmelerine engel olan polise saldıran baba oğul, bir polis memurunun dudağını patlatıp, diğerini burnundan yaraladı. Astım hastası numarası yapan ve yere yatan baba N.D. bir anda yerden kalkarak polisin burnuna yumruk attı. Ardından tekrar yere yatan baba, bir hamle daha yaparak yine polise saldırdı. Biber gazını çıkartan polis saldırganları etkisiz hale getirmeye çalışırken, zor kullanmaktan kaçındı.

Daha sonra olay yerine gelen takviye ekiplerle saldırganlar yakalanarak gözaltına alındı. Astım hastası numarası yapan baba N.D. ambulansla hastaneye kaldırıldı. Baba ve oğul’un daha öncede böyle bir kavgaya karıştıkları ve aynı numarayı yaptıkları öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Polise Tekme Tokat Saldırı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Polise Tekme Tokat Saldırı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.