Pepee Hangi Kanalda YayınlanacakPepee Hangi Kanalda Yayınlanacak

pepee
2008 yılında hayatımıza giren ve çok kısa sürede çocukların vazgeçilmez çizgi filmi haline gelen Pepee son günlerde işsiz kaldı. Bildiğiniz üzere TRT Çocuk kanalında yayınlanan Pepee artık TRT Çocuk’ta olmayabilir. 1 aydır Pepee’nin yapımcısıyla anlaşma sağlamaya çalışan TRT Çocuk yönetimi birbirleriyle ters düştü. TRT Çocuk yönetimi Pepee çizgi filminin yeni dönemde ki konularını öğretici bulmadığını söylemiş ve Pepee yapımcıları yeniden düzenleme yapıp TRT Çocuk yönetimine sunmuş. Fakat TRT Çocuk yönetimi bunu da yeterli bulmayınca Pepee’nin yapımcıları ipleri koparttı.

Yaklaşık 1 aydır anlaşma yapılmamış halde duran Pepee yapımcıları yeni bir kanalla da anlaşma sağlamış değil. Şimdi Pepee hangi kanalda yayınlanacak, Pepee hangi kanala geçecek bu merak konusu. İlerleyen günlerde illaki bir netleşme olacaktır. Pepee hangi kanalda geçecek veya Pepee çizgi filmi TRT Çocuk’ta yayınlanmaya devam etcek mi ? bu soruların cevabını sizlerle buradan paylaşacağız.

Pepee Hangi Kanalda Yayınlanacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Pepee Hangi Kanalda Yayınlanacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.