Pcnizin İcerigini Sizden Baska Kimse Göremesin..Pcnizin İcerigini Sizden Baska Kimse Göremesin..

Bilgisayarınızdaki bilgilerin tamamını ‘SaKLa 2’ ile SaKLa’yın ve doğru şifre girilene kadar hiç kimse bilgisayarınızın içeriğini görüntüleyemesin, ayrıca sizden başka kimse bilgisayarınızı açamasın !
Bu yazıyı okuyabilecek seviyeye gelmiş olan her insanın rahatlıkla kullanabileceği ‘SaKLa 2’de bilgilerinizi SaKLa’mak için tek yapmanız gereken şey, klavyenizden F7 ve F8 tuşlarına ardarda basmaktır. Buna karşılık SaKLa’nan bir bilgisayarın şifre bilinmeden açılması, SaKLa’nın kendi ayarlayacağınız ek güvenlik ayarları ile neredeyse imkansızdır.
Eski versiyonun başarısını katlayacak olan, piyasaya çıkması binlerce kişi tarafından beklenen ikinci, yani bu versiyonun yayınlanmasıyla birlikte artık resim, müzik, video, belge, döküman; kısacası bilgisayarınızda kayıtlı olan bütün bilgiler güvence altında demektir.
Kişisel, ofis-işyeri bilgisayarları için son derece uygun bir çözüm olan ‘SaKLa 2’nin bazı genel özellikleri aşağıda sıralanmıştır:

– Bilgisayar her açıldığında otomatik SaKLa’ma..
– Belirlenen bir saatte bilgisayarı otomatik kapatma..
– Belirlenen bir saatte bilgisayarı otomatik SaKLa’ma..
– Şifre belirlediğiniz değer kadar yanlış girilince bilgisayarı 5 dakikalığına ek kilitle kilitleme..
– Bilgisayarınızı sadece belirlediğiniz saat kadar açık tutma, değer dolunca otomatik olarak kapatma..
– Belirlediğiniz dakika boyunca doğru şifre girilmezse bilgisayarı kapatma…

alıntıdır…www.turkdetay.com

Pcnizin İcerigini Sizden Baska Kimse Göremesin.. yazısına ait etiketler :
Pcnizin İcerigini Sizden Baska Kimse Göremesin.. yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Pcnizin İcerigini Sizden Baska Kimse Göremesin.. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.