Palit İlk Anakartını GetirdiPalit İlk Anakartını Getirdi

Ünlü grafik kartı üreticisi Palit, anakart işinde yol alırken Türkiye pazarına da yavaş yavaş giriş yapıyor. İlk modelin detaylarına yakından bakalım.

Türkiye pazarına yeni sunulacak olan 945GC1066 model anakart, ekonomik bir LGA775 çözümü durumunda. Intel’in 945 yongası üzerine kurulu olan ve yerleşik bir grafik çözümü de sunan ürün giriş seviyesi fiyatı yanında performansı da fazla elden bırakmamak isteyenler için düşünülmüş. Bu anakartta 45 nanometre üretim teknolojisiyle üretilmiş Intel işlemcilere de destek sağlanırken FSB hızı desteği yongadan ötürü 1066 MHz’de kalmış durumda.

Image

Ürün üzerinde tümleşik şekilde ses ve ağ bağlantısı çözümlerini sunuyor. Tümleşik grafik seçeneğinin yanında 16x PCI express veriyolunu kullanarak daha gelişmiş bir grafik performansına yönelebiliyorsunuz. Ürünün boyutu micro-ATX, dolayısıyla iki PCI Express yuvası yanında sadece iki PCI yuvanız mevcut.

ShiftDelete.Net

Palit İlk Anakartını Getirdi yazısına ait etiketler :
Palit İlk Anakartını Getirdi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Palit İlk Anakartını Getirdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.