ÖSS çıkışı kapıda babası olmayacakÖSS çıkışı kapıda babası olmayacak

Çok küçük yaşta hayatın en zor yüzüyle tanıştılar. Terör onların hayattaki en önemli iki dayanağından birini yok etti. Bugün ilk kez babasız bir Babalar Günü’nü yaşayacaklar. Son iki ayda Doğu ve Güneydoğu’da art arda şehit düşen askerlerin çocukları artık birbirine ve annelerine yaslanarak atlatacaklar bu zor günü.Şırnak’ta şehit düşen Piyade Onbaşı Hasan Güreşen’in küçük kızı Zehra onlardan biri. Cenaze töreninde babasının bir komutanın yakasındaki fotoğrafını seven Zehra, hayatın zor yolunda artık annesiyle yürüyecek.

Hakkari’de yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit düşen Binbaşı Murat Özyalçın’ın çocukları Ezgi (12), Özge (7) ve ve Utku (4) için de bugün en zor günlerden biri olacak. acı Babalar Günü. Levent Camii’ndeki törende annesine “Babam neden gelmedi” diye soran Utku da bugün belki Edirnekapı’da yatan babasını belki ziyaret edecek.

EMRE’NİN ZOR GÜNÜ

Şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu’nun cenaze töreninde 11 yaşındaki kardeşi Eren’e sarılarak güç vermeye çalışan oğlu Emre için bugün daha da zor olacak. Babasız geçireceği ilk Babalar Günü’nde aynı zamana aylardır hazırlandığı ÖSS’ye girecek. Babasının onunla gurur duyacağını, onu mutlaka göreceğini bilerek Şehit Yarbay Melih Gülova’nın 4 yaşındaki kızı Naz, Kıdemli Üstçavuş Mustafa Kömürcü’nün iki kızı, Jandarma Uzmançavuş Serbülent Yalçın’ın bir çocuğu da bugünü hiç unutmayacak.

Ama onlar babalarının sadece kendi yüreklerinde değil tüm Türkiye’nin kalbinde yaşadığını unutmayacak.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ…

ÖSS çıkışı kapıda babası olmayacak yazısına ait etiketler :
ÖSS çıkışı kapıda babası olmayacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“ÖSS çıkışı kapıda babası olmayacak” için 2 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Allah rahmet eylesin ne dileyim 🙁

  2. ilknur dedi ki:

    Terör ve babalar günü… Bu ikisi hakkında düşünmeye sevketmişsin insanları.Babaların değerini bilmek lazım VE yanında annelerinde 😉

ÖSS çıkışı kapıda babası olmayacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.