Ölümcül saç modeli(:(Ölümcül saç modeli(:(

1970’lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını bi’kaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş.

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika’da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış.

Ölümcül saç modeli(:( yazısına ait etiketler :
Ölümcül saç modeli(:( yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Ölümcül saç modeli(:(” için 3 Yorum

  1. ilknur dedi ki:

    çok ilginç ya,acaba gerçekliği var mı bunun?

  2. Gamze dedi ki:

    Gerçekliği olabileceğini pek sanmıyorum…Tuhaf geldi bana biraz

  3. admin dedi ki:

    Değişik ve ilginç.

Ölümcül saç modeli(:( Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.