Ölü sayısı 6’ya yükseldiÖlü sayısı 6’ya yükseldi

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu ölenlerin sayısı 6’ya yükseldi. Ölenlerin kimlikleri tespit edildi.

İstanbul’dan Erzincan’a giden İsmail Kaya yönetimindeki 34 UHZ 03 plakalı yolcu otobüsü, Koyulhisar-Suşehri yolunun 11. kilometresinde, Şebinkarahisar’dan İstanbul’a giden Osman Açıl yönetimindeki 34 HRL 27 plakalı otomobille çarpıştı.

Kazada otomobil sürücüsü Osman Açıl ile otomobilde bulunan Cevahir Açıl, Mine Bardakçı (33), Büşra Bardakçı ve Bilal Açıl hayatını kaybetti.

Kazada ağır yaralanan 12 yaşındaki Muhammet Burak Bardakçı ise Sivas’a sevk edilirken yolda hayatını kaybetti. Bardakçı’nın cesedi Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna, diğer 5 kişinin cenazesi ise Koyulhisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
14.09.2007

Kaynak : AA

Ölü sayısı 6’ya yükseldi yazısına ait etiketler : , , , ,
Ölü sayısı 6’ya yükseldi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ölü sayısı 6’ya yükseldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.