Oks SonuçlarıOks Sonuçları

oks sonuçları 11 temmuz tarihinde açıklanıyor. Bugunden itibaren 2 gün kalmıştır sadece. Herkes heyecanla beklemektedir. Hem öğrenciler hemde velilerin sabırsızlıkla beklediği sınav sonuçları milli eğitimin kendi sitesinde belirtilen tarihde yayınlanacaktır. Umarım herkes istediği bir puanı alır ve mutlu olur. Akp nin getirdiği bu yeni sistem ile çocuklarımız dahi strest altında yetişmeye başladı. Henüz daha 6ncı sınıf öğrencisi olan çocuklarımız bile sınavlarla uğraşmaktadır. Akp ye göre bu yeni sbs sistemi ile amaçlanan dershanelerin azalmasıdır. Fakat bu sistem ile dershane sayılarından beklenen düşüş yaşanmadığı gibi mevcut dershaneler 2-3 kat fazla öğrenci aldı ve dershane sayılarını arttı. Artık çocuklarımız 6ncı sınıfta dershnalerle tanışmış oldu.

Oks Sonuçları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Oks Sonuçları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.