O köşe yazarlarının hepsi aptal!O köşe yazarlarının hepsi aptal!

Yaptırdığı mamografi taramasının ardından internetteki ‘Bu kontroller 15 günde bir olsa, memeler dizlere iner’ yazan Hülya Avşar, köşe yazarlarının eleştiri oklarına hedef oldu.

Yaptırdığı mamografi taramasının ardından internetteki köşesinde “15 dakika eviriyorlar, çeviriyorlar, uzatıyorlar. Yüzlerinde sıfır ifade. Bu kontroller 15 günde bir olsa, memeler dizlere iner” yazan Hülya Avşar, yarattığı polemiğe cevap verdi.

Avşar, yazısında espri yaptığını söyleyerek kendisini savundu: “O yazıyı yazmamdaki amaç, meme kanserine dikkat çekmekti. ‘Ben gidip mamografi çektirdim, siz de gidip çektirin’ demek istedim. Bunun altında bir espri var. Zeki olanlar anladı ama aptallar anlamadı. Gündeme gelmek isteyen köşe yazarlarının hepsinin aptal olduğuna karar verdim. Beni takdir etmeleri gerekirken, eleştirdiler.”

O köşe yazarlarının hepsi aptal! yazısına ait etiketler : ,
O köşe yazarlarının hepsi aptal! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

O köşe yazarlarının hepsi aptal! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.