Nokia N97Nokia N97

n97

Bu aralar hurdaya dönen telefonumu değiştirmek için uğraşıyorum. Fakat hangi telefonu alacağıma bir türlü karar veremedim. N95 e karar verdim. Bu seferde acaba bu kadar para bir telefona verirlir mi? Bu dünya kapitalizmini beslemek ve boşa para harcamak olmuyor mu diye sordum ve tekrar eski telefonumu kullanmaya devam ediyorum. Lakin her an alabilirim 🙂 Deli ediyor beni eskisi. Araştırmalarım devam ederken bir de ne göreyim. Piyasa Nokia nın henüz çıkarmadığı nokai kopyalarla doluymuş 🙂 N97, N99 gibi modeller var piyasada fakat bu modeller nokai nın orjinal sitesinde yok. Yani adamlar artık ürün kopyalama işini aşmış ve yeni ürünler düşünmeye başlamış 🙂 Tebrik ediyorum gerçekten. Sizde Sakın bu oyunlara gelmeyin illa garanti belgesi şartını koyun. Yoksa her an elinizde patlyabilir telefonunuz.

Nokia N97 yazısına ait etiketler : , , ,
Nokia N97 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Nokia N97 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.