Network Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir ?Network Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir ?

Network uzmanları şirketlerin bilgi işlem departmanlarında veya network departmanlarında çalışan kurumların iletişim altyapısını tasarlayan, kuran ve yöneten kişilerdir. Network uzmanlığı için CCNA, CCNP ve donanım network eğitimleri verilir. Donanım network uzmanlığı hem sistem hem network ortak eğitimidir. Kişiler bu eğitimi aldıktan sonra uzmanlık alanını kendisi tercih etmektedir. İsterse sistem isterse network eğitimini devam ettirmektedir. Network alanında uzmanlaşmak isteyen kişiler CCNA ve CCNP eğitimlerini almalıdır. CCNA eğitimini alanlar 100 megabite kadar olan hatları ve küçük çaplı şirketlerin altyapılarını yönetebilir. CCNP eğitimi alanlar daha büyük ve daha geniş networkleri yönetebilir. 

Network Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir ? yazısına ait etiketler : , ,
Network Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir ? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Network Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.