Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak?Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak?

Electronic Arts, serinin yeni oyunu Need For Speed ProStreet’i duyurdu. Sokakların en iyi sürücüleriyle yarışmaya hazırlanın. Vancouver’daki EA Black Box ekibi tarafından yapılan oyun, kasım ayında piyasaya çıkacak.

Need For Speed ProStreet, sokak yarışı maceralarını tekrar alevlendiriyor. Optimum performans ayarlarıyla savaş makineleri yaratılıyor ve dünyanın dört bir yanındaki nefes kesen yarışlarda en iyi sokak yarışçıları kozlarını paylaşıyor.

Mükemmel gerçekçiliğe ve ince detaylara sahip grafikleri ile sizi maceranın içine götürüyor. Arabanızın performansını ve görünüşünü değiştirmenizi sağlayan Autosculpt teknolojisinin gelişmiş halini sunuyor. Saf adrenalin ve yarış tutkusunu tatmanızı sağlıyor.

Arabanızdaki her çizik ve göçük birer savaş yarası, sokak yarışına olan bağımlılığınızın ve çabanızın birer kanıtı. Akıllı ve agresif yapay zeka sistemi sayesinde benzersiz inandırıcılığa sahip bir yarış atmosferini yaşayın. Rekabetçi oyun kavramını yeniden tanımlayan online moduyla Need for Speed ProStreet, oyuncuların sokak yarışı tutkusunu karşılayacak.

Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak? yazısına ait etiketler :
Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak?” için 2 Yorum

  1. emre dedi ki:

    ne zaman çıkaçak

  2. ferhat dedi ki:

    hakkaten bu oyunun fragmanlarına baktımda ne zamna çıkıcak acaba bi fikri olan var mı??

Need for Speed ProStreet Nasıl Olacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.