Nazilli Rotary Kulbü Tenis Turnuvası Başladı…Nazilli Rotary Kulbü Tenis Turnuvası Başladı…

Nazilli Rotary Kulübü 2. Açık Tenis Turnuvası Başladı. Yoğun İlgi Gören Tenis Turnuvası Eleme Usulüne Göre Gerçekleştirilecek.

Nazilli Rotary Kulübü 2. Açık Tenis Turnuvası başladı. Yoğun ilgi gören tenis turnuvası eleme usulüne göre gerçekleştirilecek.

Turnuva açılış törenine Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Çetiner ile Nazilli Rotary 2006-2007 Dönem Başkanı Uygar Karadayı ve çok sayıda tenis sever katıldı.

13-20 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Nazilli Rotary Kulübü 2. Açık tenis Turnuvasına katılımın çok olması nedeniyle duyduğu mutluluğu belirten Nazilli Rotary Kulübü 2007-2008 Dönem Başkanı Metin Başalan, geçen yıl ilkini gerçekleştirdikleri turnuvaya bu yıl daha fazla katılım olmasını sevindirici bulduğunu söyledi. 10 çocuk, 9 bayan ve 19 erkek sporcunun katılımıyla eleme usulü yapılacak olan turnuvanın sonunda kupa ve çeşitli hediyeler verileceğini ifade eden Başalan, “10 yaşın altındaki çocuklarımızın turnuva birincisi bisikletle birlikte bir de kupa alacak. İkinciye sadece kupa vereceğiz. Tek bayanlar ve tak erkekler birincileri kupalarının yanı sıra Dalyan’da yarım pansiyon iki gün tatille ödüllendirilecekler. İkincilere de kupa ödülleri verilecek” dedi.

Kaynak-İhlas Haber Ajansı( alıntıdır )….

Nazilli Rotary Kulbü Tenis Turnuvası Başladı… yazısına ait etiketler :
Nazilli Rotary Kulbü Tenis Turnuvası Başladı… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Nazilli Rotary Kulbü Tenis Turnuvası Başladı… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.