Navarro olmazsa BoumsongNavarro olmazsa Boumsong

Beşiktaş bir yandan Navarro’dan gelecek haberi beklerken, diğer stoper adaylarıyla da dirsek temasında. 2+1 yıllık ön protokol yapılan Navarro’nun “Bana Pazartesi gününe kadar süre verin. Sevilla Başkanı ile görüşeceğim” demesinden sonra siyah-beyazlılar, gözünü Juventus’ta forma giyen Boumsong’a çevirdi. İtalyan ekibi ile sözleşmesi devam eden Kamerun asıllı futbolcuyu Beşiktaş’ın kiralamak için harekete geçtiği öğrenildi. Kulağı Sevilla’dan gelecek haberde olan siyah-beyazlı ekip, bir yandan da Boumsong için Juventus’la masaya oturdu.NAVARRO SEVİLLA’YA REST ÇEKTİ

Bu arada Navarro’nun kulübü Sevilla’ya “Ya beni bırakın ya da Beşiktaş’ın verdiği parayı verin (Yıllığı 1 milyon 800 bin euro)” dediği öğrenildi. Futbol şube sorumlusu Celal Kolot da “Biz Sevilla’ya da bonservis bedeli için önerimizi yaptık. Ben bu transferin biteceğinden umutluyum. Pazartesi gününe kadar konu netleşir” dedi.

Kaynak: Sabah

Navarro olmazsa Boumsong yazısına ait etiketler :
Navarro olmazsa Boumsong yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Navarro olmazsa Boumsong Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.