Mühendis Oğuz, ilişkisindeki olumlu gidişatın heyecanına kapılıp kız arkadaşına evlenme teklifi edince, en uzun ilişkisi 36 saat sürdüMühendis Oğuz, ilişkisindeki olumlu gidişatın heyecanına kapılıp kız arkadaşına evlenme teklifi edince, en uzun ilişkisi 36 saat sürdü

Ortaokul ve lise yaşamı boyunca kendini derslere vermiş, bu sırada kızlarla konuşma konusunda kendini geliştirmeyi ihmal etmiş Oğuz Hepsosyal, biz kendisine herhangi bir soru yöneltmeden “Tabi o yıllarda da bir kız arkadaşımın olmayışını zaman zaman kendime sorun ederdim. Fakat Üsküdar’da doğup büyüdüğüm ve orada neredeyse herkes birbirini tanıdığı için, kızlarla çıkan erkekler de hep arkadaşlarımdan birileri olurdu. Eh! Malum, erkek arkadaşının eski kız arkadaşına da yazılmaz! O yüzden, amaaan nasılsa yazacak kız yok der, kimseye yazmazdım. Ama üniversiteye başlayınca durum değişti. Etrafta bir sürü kız vardı. Hem de bu kez durum eşitti, hiçbirimiz o kızları tanımıyorduk. Ama o zaman da aniden fark ettim ki, daha önce hiçbir kızla bu konuları konuşmadığım için lafa nasıl gireceğimi bilemiyordum. Tam kampüs çimlerinde otururken, bir hedefi, e şey yani kızı gözüme kestiriyor, gerekli permütasyon, kombinasyon ve olasılık hesaplarını yapıp, reddedilme olasılığını en aza indiriyordum ki, kızın ders arası bitmiş, ortadan kaybolmuş oluyordu. He şimdi diyeceksin, sınıfından birine niye yazmadın ki? diye ama abicim, dedim ya sana mühendislikte okudum diye. Sen hiç mühendislik okuyan kız gördün mü? Bıyığı ya da favorileri olmayan bir kızdan bahsediyorum yani.” açıklamalarında bulundu.

“Kız, onunla dalga geçiyorum sanmış”

Kendi kendine soru sorup cevap vererek, bizi hiç yormadan röportaja devam eden Oğuz, hikayesini “Neyse, en sonunda bir tanesine gittim, böyle normal açıldım. Kolay da oldu. Orhan Pamuk’un da dediği gibi ‘Dobra dobra, Sertçe ve Türkçe’ konuştum. Oldu. Ama bu şekilde tavladım diye sürdürdüğüm sertçe tavrım yüzündendi sanırım, o ilişkim de kısa sürdü. Romantik bir adam da değilim ki. Ama bir gün, yaklaşık 36 saattir birlikte olduğum bir kıza, ilişki bu kadar uzun sürünce hayatımın aşkı, evimin kadını gözüyle bakmaya başladım. Zaten o sırada da bir arkadaşın düğünündeydik. Ambiyanstı, çiçekti böcekti, müzikti derken gaza gelip hemen evlenme teklifi ettim. Kabul etmedi tabi. Dalga geçiyorum sanmış hatta. Kendini bana layık görmemiş demek ki, kıyamam. Gururlandım, hemen arkadaşları aradım. 36 saat süren bu uzun ilişkimi, bizim Yavuz abinin lokantasında kadehleri kaldırıp, Mustafa Keser’le göbek atarak kutladık.” şeklinde sürdürdü.

“Zaten ben yedi yıldır Filiz’i seviyorum”

Son olarak bizim merak ettiğimiz bir şey olup olmadığını soran Oğuz Bey’e, “Ee reddedilmişsiniz. Hiç üzülmediniz mi?” sorusunu yönelttiğimizdeyse bize “Aman canım ne üzüleceğim. Zaten ben yedi yıldır Filiz’i seviyorum. Hatta birazdan ona açılacağım. Yavuz abiye soya soslu tavukla kirazlı soda siparişini verdim bile, Filiz de 12C’ye binmiştir çoktan, son durakta in dedim, birazdan gelir” cevabını verdi.

Mühendis Oğuz, ilişkisindeki olumlu gidişatın heyecanına kapılıp kız arkadaşına evlenme teklifi edince, en uzun ilişkisi 36 saat sürdü yazısına ait etiketler :
Mühendis Oğuz, ilişkisindeki olumlu gidişatın heyecanına kapılıp kız arkadaşına evlenme teklifi edince, en uzun ilişkisi 36 saat sürdü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Mühendis Oğuz, ilişkisindeki olumlu gidişatın heyecanına kapılıp kız arkadaşına evlenme teklifi edince, en uzun ilişkisi 36 saat sürdü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.