Msn’de Rahip sansürüMsn’de Rahip sansürü

 

Microsoft msn de bazı kelimelere sansür koydu.Mesala msn de ‘rahip’ yazıp yolluyorsunuz karşıdakine iletildi gibi görünüyo fakat karşıdaki kişi bu kelimeyi görmüyor.İstiyorsanız deniyebilirsiniz.’RAHİP’ bu şekilde yazınca iletiliyor.Deneyin görün 😀

Msn’de Rahip sansürü yazısına ait etiketler : , , , ,
Msn’de Rahip sansürü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Msn’de Rahip sansürü” için 3 Yorum

  1. burcin dedi ki:

    ismail yk yi cooooooooooooooooook seviyorum ya onun icin bitiyorum offffff nee kadar yakisikli nolursunus onun bikere sesini yada kendisini görüyüm onu cook seviyorum off bitiyorum ona ben ?

  2. osman dedi ki:

    slm ismail yk herkes beni sana benzetiyor seni çok beyeniyorum her yaptıgın işlerde heycan veriyorsun insanlara

  3. melike dedi ki:

    ismail yk seni çok seviyorum sen birtanesin seni ölene dek seveceyim biz yk cılarvsenın muttlulugun için elimizden geleni yaparız yüzden sende bisze adresini var ya lütfen ya msn adresi yada adanaya gelecen 2 seçimin var ok aşkım sana bişi dicem ismail abi BENİMLE EVLENİRMİSİN ama yaşım küçüğk offoofff bu arda yk ya laf atan itler ayagınızı denk alın yoksa olacakmlarda siz sorumlusunuz ona göre hareke t edin

Msn’de Rahip sansürü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.