Msn de Resim Yerine Video Oynatmak – AnlatımMsn de Resim Yerine Video Oynatmak – Anlatım

Msn de her geçen gün farklı şeyler dikkat çekiyor. Şimdi yazdığım konu ise görüntü resmi koyduğunuz profil yerinde resim değilde video oynaması. Size birazdan vereceğim linkte programı bulabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza indirin, virüs taramasından geçirin. Programı kurduktan sonra, msn’den araçlar sekmesine ulaşın ve web kamerası ayarlarından kamera ile görüntü varmış gibi ayarlıyorsunuz. Daha sonra ise programı açıp, “Source Device”den oynatmak istediğiniz videoyu tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Sorularınız olursa yazabilirsiniz Admin

Not: Programı kendimiz yapmadık. Araştırdığımız web sitelerinin birinde bulduk.Güncel biranti-virüs ile taratınız. Oluşacak zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Msn de Resim Yerine Video Oynatmak – Anlatım yazısına ait etiketler : , , , , ,
Msn de Resim Yerine Video Oynatmak – Anlatım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Msn de Resim Yerine Video Oynatmak – Anlatım” için 2 Yorum

  1. ferit dedi ki:

    Arkadaşlar proğramı kurdum.Msn den arçlar ve kamera ayrlarına girdim.Kamera ile görüntü varmış gibi diyorsunuz.Zaten kendim kameramın görüntüsü var.Source device dediğiniz yer hakkında biraz bilgi verirseniz ve biraz ayrıntılı açıklama yaparsanız sevinirim.

  2. ferit dedi ki:

    Hatayı buldum ve ayarladım.Güzel bir şey.

Msn de Resim Yerine Video Oynatmak – Anlatım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.