Msn de Engelleyeni GörmekMsn de Engelleyeni Görmek

msn

Arkadaşlar bu sıralar msn de maillere gelen spamlarda kimin msn de sizi engellediğini gösteren siteler var.Ve tam olarak doğru gösteriyomu bilmiyorum ama siz siz olun böyle sitelere msn adresinizi, şifrenizi felan sakın yazmayın.Çünkü genellikle ya reklam için oluyo yada msn nizi hacklemek için oluyor.İşte böyle kendini hacker sanan insanları sevindirmemek için dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederim…

Msn de Engelleyeni Görmek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Msn de Engelleyeni Görmek” için 9 Yorum

 1. eren dedi ki:

  yha abi nerden indirices bunu bulamadım xD

 2. ßü$raa dedi ki:

  öle bişe yaptıında sadece seni silen kişiyi qörürsn!!!enqelleyeni qörmezsn

 3. Nuurr dedi ki:

  araçlardan yapıyorum ama bazn kesin sonuç wermior. mesela msn imde açık olduğu halde engellemiş gibi görünüo sil hanesi aktif olduğu için. bize kesn sonuç getirecek bir program lazım.

 4. Alp dedi ki:

  arkadaşlar biraz daha bekleyin o proğramı yazıyorum az kaldı denemelerim başaralı beni engelleyenleri görüyorum ama msn pc den silinio kendiliğinden bi arkadaşım var mıcrosoft ta çalışıo bunları yapmak mümkün ben 3 aydır uğraşıorum az kaldı

Msn de Engelleyeni Görmek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.