Msn 9 indir ve türkçe yamasını yapMsn 9 indir ve türkçe yamasını yap

msn 9

Msn 9.0 Windows Live Messenger 9.0 İndir Download | Türkçe Yaması

Msn mesenger en çok kullanılan anlk mesajlaşma programı olarak yeni sürümünün betasını çıkarmış. Bazı siteler bunun windows tarafından yayınlanmadığını söylemekte. Bu yüzden size tavsiyem msnin kendi web sitesinde yayınlanmaktıkça kurup kullanmayın. Verilen özellikleri aşağıda belirttim. Güzel özellikler fakat msn 9 orjinal olarak siteden yayınlanmadan kullanmayın derim. Msn 9 Türkçe yamasını de bulup ekledim. Deneyenler yorumlarını paylaşırsa bilmiş oluruz. Tabi orjinal değilse üstteki msn 9.0 ın resimde çok orjinal yapılmış demektir. msn 9 indirmek için buyrun….

Özellikler
Birçok yerden oturum açma ve mesajlaşma

Kişi sesleri (Signature Sounds)

Spam Raporlama (Spam Reports)

Hareketli Görüntü Resimleri

Kişisel ileti alanında Link Verme

Görünümdeki Düzeltmeler

Windows Live Messenger 9.0 Türkçe Yama Kurulumu

Türkçe yamayı yukarıdan indirip içindeki msgslang.9.0.1407.1107.dll adlı dosyayı alıp C:/Program Files/Windows Live/Messenger dizinine kopyalayın.Varolan dosya ile değiştirilsin mi sorusuna evet cevabını verin.Bu işlemi yaparken Messenger kapalı olmalı.Hepsi bu kadar.

Msn 9 indir ve türkçe yamasını yap yazısına ait etiketler : , , , ,
Msn 9 indir ve türkçe yamasını yap yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Msn 9 indir ve türkçe yamasını yap” için 12 Yorum

  1. C@$u$ dedi ki:

    link kırık 1 kere la kım ındırmıs

  2. ela irem dedi ki:

    ya şimdi dosyayı indirdim ama msgslang.9.0.1407.1107.dll adlı dosyayı alıp C:/Program Files/Windows Live/Messenger dizinine kopyalayamadım ya nası kopyalıycam yaa!brileri yardım etsin abii ya!

Msn 9 indir ve türkçe yamasını yap Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.