Mozilla FirefoxMozilla Firefox

Firefox 2.0’daki Özellikler:

 • Yüksek Güvenlik
  Artik kötü niyetli reklam yazilimlari ve casus yazilimlara karsi koruyor.
 • Çesitli sekmelerle tarayin
  Yeni sekme sistemiyle ayni anda birden fazla web sitesini ziyaret edin.
 • Otomatik Açilir Pencere Engelleme
  Artik Açilir Pencerelere kizmayin
  Firefox bunlari otomatik olarak engeller.
 • Google Araçlari
  Google’i seviyor musunuz? Google’dan dogrudan web tarayicinizdan arama yapin.

Güvenli Bir Sekilde Sörf Yapin

Stressiz Web’i deneyin. Firefox 2 sizi korur. Kimliginiz ve finansal profilleriniz yüksek dolandiricilik korumasi ile daha güvenli. Güvendiginiz güvenli web siteleri uyaran süpheli web siteleri siz uyarilip gerçek siteye yönlendirilirken isaretlenir. Casus yazilim izlerini durdurur çünkü Firefox 2 sitelerin sizin izniniz olmadan bilgisayariniza dosya yüklemesine izin vermez.

Firefox 2, güvenlik güncellemelerini sürekli kontrol edere ve mevcut olduklarinda bunu size hatirlatarak sürekli korunmanizi saglar. Firefox’un açik kaynak toplulugu kendilerini Firefox’un her zaman kaya gibi saglam kalmasini saglamaya adayan dünyanin her yerinden en özel ve yetenekli yazilim gelistiriciler ile doludur.

Daha Verimli Olun

Devam edin, istediginiz kadar yazi yazin. Firefox 2’nin yazim denetimi islevi “gönder” dügmesine basmadan önce yanlis yaptiysaniz size bunu hatirlatir. Açilir pencere engelleyici kizdiran açilir pencerelerin taramanizi engellemesini önler. Yalnizca görüntülemek istediginiz içerigi görüntülersiniz.

Firefox 2’nin entegre aramasi Google, Yahoo, Ebay, Answers.com, Amazon ve Creative Commons’a tek tiklamayla hemen ulasmanizi saglar. Arama önerileri sorgunuzu bitirmenden önce ne düsündügünüzü bilir. Entegre arama çubuguna yazmaya baslayin, Firefox 2 düsüncelerinizi okusun.

Oturum Geri Yükleme sayesinde buldugunuz güzel bir web sitesini kaybetmeyin. Firefox’un yeniden baslamasi gerekirse, kaç tane sekme açmis olursaniz olun hemen ayni yerinize geri döneceksiniz.

Sürekli Iletisim Halinde Kalmaya Merhaba Deyin

Canli Sik Kullanilanlar favori blog gönderimlerinizi, haber basliklarinizi, spor güncellemelerinizi ve daha fazlasini tarayiciniza getirir. Web Beslemeleri, tekrar girmeye gerek kalmadan RSS beslemeleri kullanarak favori sitelerinizin içeriklerini hizli bir sekilde günceller. Ayrica Canli Basliklar teslim edilmesini beklediginiz paketi izlerken ya da açik arttirmalarinizi izlerken isinize devam etmenizi saglar.

Eklentiler e-posta ile hemen uyarilmanizi, önemli randevulari hatirlamanizi, Dünyanin her yerindeki arkadaslarinizla ve ailenizle VoIP ile baglanti kurmanizi saglar. Baska hiçbir tarayicida Firefox 2’nin genis düzeni yoktur.

Serhat İnside

http://www.firefox-europe.org/tr/

Mozilla Firefox yazısına ait etiketler : , , , , , , , , ,
Mozilla Firefox yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Mozilla Firefox Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.