Movies Extractor Scout v2.40aMovies Extractor Scout v2.40a

Movies Extractor Scouti, Google, Youtube ve çeşitli internet sitelerindeki videoları bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.
Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera internet tarayıcıları ile uyumlu çalışan ve internet sitelerindeki videoları, flash animasyonları ve çeşitli flash oyunları bilgisayarınıza kaydetmenize imkan tanıyan bu uygulamanın kullanımı son derece basittir.
Genel Özellikleri:
Youtube ve Google video başta olmak üzere çeşitli sitelerden video yüklemeFlash videoları Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları üzerinden SWF ve EXE formatlarına dönüştürürVideonun istenilen bölümünü alabilmeFLV formatında video kaydıTam ekran video oynatabilmeİstediğiniz görüntüyü Windows arkaplanı olarak ayarlayabilmeJPG, TIFF, PDF ve PNG formatlarında ekran görüntüsü alma.İndirmek İçin:   http://bytescout.com/files/MoviesExtractorScout.exe Kaynak: Tamindir.Com 

Movies Extractor Scout v2.40a yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Movies Extractor Scout v2.40a Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.