Minik Serçe Kapalı GişeMinik Serçe Kapalı Gişe

Sezen Aksu, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu`nda hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti çekti. Minik Serçe, konserinde sadece şarkı değil, esprileriyle de konuşuldu.Beşiktaş Kültür Merkezi`nin bu yıl 6. kez düzenlediği BKM Açıkhava Etkinlikleri, Sezen Aksu konseriyle başladı. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu`nda sahne alan Sezen Aksu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği ve biletlerin günler öncesinden tükendiği konser alanında koltukların dışında merdiven ve duvar üstleri de hınca hınç doldu. Konseri sanat ve iş dünyasının önemli isimleri de izledi. Sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Kanal D ekranlarının rayting rekorları kıran dizisi Yaprak Dökümü`nün başrol oyuncuları Halil Ergün ile Deniz Çakır, Yağmur Atacan ve sevgilisi Pınar Altuğ, Ebru Şallı, Didem Uzel, Gazeteci Tuna Kiremitçi ile ilk eşi Yasemin Kiremitçi, Sosyetik Güzel Siren Ertan ve eşi Gökhan Çarmıklı vardı.  Gazeteci Tuna Kiremitçi, çocuğunun annesi eski eşi Yasemin Kiremitçi ile birlikte konsere geldi. Eski eşi ile samimi görüntüler veren Kiremitçi, ¨ Birlikte geldik ama evlilik düşünmüyoruz. İclal Aydın ile uzun zamandır görüşmüyorum ama inşallah dostluğumuz devam eder. Hiçbir kırgınlığım yok. Medeni bir şekilde ayrıldık¨ dedi.  Kanal D ekranlarında yayınlanan ve rayting rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinin oyuncu ve teknik kadrosu`da konsere gelenler arasındaydı. Halil Ergün, sezonun son sahnesini çekip, konsere geldiklerini belirtti.

Karne hediyesi…

2006-2007 eğitim ve öğretim yılını bugün geride bırakan öğrencilerde soluğu Sezen Aksu konserinde aldı. Aileleri ile birlikte gelen öğrencilerin hepsi Aksu`nun hayranı olduklarını belirtti. İlköğretim 8. sınıfı bitiren Gökçe Becerikli, konser için Bursa`dan gelmiş. Becerikli`nin annesi, kızlarına karne hediyesi olsun diye tam 15 gün önceden yer aldıklarını söyledi. Hepsi `5` olan karne getirdiğini belirten Emre Ardur, Sezen Aksu`nun parçalarından oluşan mini bir konser vermeyi de ihmal etmedi.

Sezen Aksu`nun eski ve yeni parçalarından oluşan bir repertuarla çıktığı konseri, sanatçının seyirciyle yaptığı sohbetiyle renklendi. Öte yandan Aksu`nun eski Ege yöresi yemenilerinden yapılan bir elbisesi dikkat çekti.

Minik Serçe Kapalı Gişe yazısına ait etiketler :
Minik Serçe Kapalı Gişe yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Minik Serçe Kapalı Gişe Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.