Milli Piyango Müdürünü Makamında Vurdular!Milli Piyango Müdürünü Makamında Vurdular!

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü İhya Balak, makamında tabancaya vurularak öldürüldü.
enkax2.jpg
Olay Balgat Ziyabey Caddesi’ndeki Milli Piyango Genel Müdürlüğü binasında meydana geldi. Çalışanların verdiği bilgiye göre, sabah mesaiye gelen İhya Balak’ın odasına ulaşmasından kısa süre sonra, elinde silah olduğu belirtilen Ahmet Ö. de odaya girdi. Bu sırada odadan bağrışma sesleri duyuldu.

Balak’ın ”güvenliği çağırın” diye bağırmasının ardından silah sesleri geldi ve durum polise bildirildi. Yapılan ilk incelemede Balak’ın olay yerinde öldüğü belirtildi.

Ahmet Ö’nin Milli Piyango İdaresi’nde müfettişlik yaptığı ve bir süre önce hakkında soruşturma başlatıldığı öne sürüldü.

Kısa süre sonra olay yerine gelen polislerce gözaltına alınan Ahmet Ö, Terörle Mücadele Şubesi’ne ait minibüsle Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken kurum çalışanları tepki gösterdiler. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
16.11.2007

Kaynak : AA

Milli Piyango Müdürünü Makamında Vurdular! yazısına ait etiketler : , , ,
Milli Piyango Müdürünü Makamında Vurdular! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Milli Piyango Müdürünü Makamında Vurdular! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.