Millî Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik’in 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Sonu MesajıMillî Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik’in 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı


Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Velilerimiz;

2006-2007 öğretim yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, her öğrencimizde, öğrencisi olan her evde; anne, babalarda heyecanlı ve tatlı bir telaş olduğunu görebilmekteyiz. Kimi öğrenciler sınav sonuçlarını beklerken kimi öğrenciler de yaz tatili planları yapıyor. En önemlisi bugün evlere gelecek karneler öğrencilerin bir eğitim ve öğretimi boyunca okul yaşantılarında gösterdikleri performansın bir değerlendirmesi olacaktır.

Millî Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik’in 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı yazısına ait etiketler :
Millî Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik’in 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Millî Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik’in 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.