Metris ten Böyle ÇıktılarMetris ten Böyle Çıktılar

Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Tayfur Havutçu’nun da aralarında bulunduğu 8 kişi Metris Cezaevi’nden çıktılar.

Futbolda şike soruşturması nedeniyle tutuklu bulunan Beşiktaşlı yönetici, teknik adam ve profesyonel çalışanların tahliye kararını duyan Beşiktaşlı taraftarlar cezaevinin önüne koştu.

Şike operasyonu kapsamında 5 aylık tutukluluk süresinin ardından bugün akşam saatlerinde tahliye edilen Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Tayfur Havutçu ve güvenlik sorumlusu Ahmet Ateş’i karşılamak ve onlara destek olmak için, siyah – beyazlı taraftarlar Metris Kapalı Cezaevi önünde sevgi gösterisinde bulundu.

Kalabalık, heyecan içinde tutuklu Beşiktaşlıların cezaevinden çıkmasını beklerken zaman zaman da tezahüratlar yaptılar.

Beşiktaş’ın eski teknik dörektörü Tayfur Havutçu, Beşiktaşlı yönetici Serdar Adalı’nın da bulunduğu 8 şüpheli bugün tahliye edildi. Tahliye haberi ardından Beşiktaşlı taraftarlar Serdar Adalı ve Tayfur Havutçu’yu karşılamak için metris kapalı cezaevi önüne geldi. Yaklaşık beş yüz kişilik grup siyah – beyazlı takım lehine tezahüratta bulundu. Bu sırada çevik kuvvet polisi de güvenlik önlemi aldı.

HAVUTÇU’DAN İLK AÇIKLAMA

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında 14 Temmuz tarihinden bu yana Metris Cezaevi’nde tutuklu yargılanan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, bugün tahliye olmasının ardından ilk kez konuştu.

Tahliyesinin ardından evine giden Tayfur Havutçu, evinin önünde açıklama yaptı. Tahliye olduğu ve ailesine kavuştuğu için mutlu olduğunu söyleyen Havutçu, önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı yapacağını ve merak edilen bütün sorulara cevap vereceğini söyledi.

Öte yandan Tayfur Havutçu’yu evinde ilk ziyaret edenler arasında Siyah-beyazlı futbolculardan İbrahim Toraman ve Rüştü Reçber yer aldı. –

Metris’ten Böyle AyrıldılarTahliye Kararı İçin Kim Ne Dedi?

Metris ten Böyle Çıktılar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Metris ten Böyle Çıktılar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.