METE HOROZOĞLU VE ELİF EVLENDİ!!1METE HOROZOĞLU VE ELİF EVLENDİ!!1

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Soner karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncu Mete Horozoğlu reklamcı sevgilisi Elif ile dün akşam dünya evine girdi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Soner karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncu Mete Horozoğlu reklamcı sevgilisi Elif ile dün akşam dünya evine girdi.

 

Fenerbahçe Dalyan Kuluüp’te gerçekleştirilen düğüne dizi oyuncularını yanı sıra birçok ünlü isim de katıldı. Gelin arabası olarak kiraladığı klasik Amerikan otomobilini Beşiktaş’ta süsleten Horozoğlu, abartılı süslerden kaçındı. Aracın arkasına eşi ve kendinin baş harflerini çiçeklerle yazdıran oyuncu oldukça heyecanlıydı.

Mete Horozoğlu ve Elif’in mutlu halleri dikkatlerden kaçmazken konukların dilinden ‘Aşk evliliği yaptılar’ cümlesi hiç düşmedi.
Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülenen düğün törenine Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin oyuncularının yanı sıra birçok ünlü isim de katıldı.


Ayakligazete.com’un haberine göre, Mete Horozoğlu ve Elif’in mutlu halleri dikkatlerden kaçmazken konukların dilinden ‘Aşk evliliği yaptılar’ cümlesi hiç düşmedi.

KİM NE GİYDİ?

Düğüne katılan konukların çıklık yarışı adeta geceye damgasını vurdu. Kimi siyah rengi tercih ederken kimi bahar renklerini tercih etti. 

METE HOROZOĞLU VE ELİF EVLENDİ!!1 yazısına ait etiketler :
METE HOROZOĞLU VE ELİF EVLENDİ!!1 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

METE HOROZOĞLU VE ELİF EVLENDİ!!1 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.