Messenger Plus! Live 4.23.276 TürkçeMessenger Plus! Live 4.23.276 Türkçe

İstediğiniz her şey. Ve daha fazlası.
Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için gerekli tek eklentidir, nokta. MSN Messenger 3 için basit bir eklenti olarak başladığı 2001 yılından beri 150 milyon yüklemeden sonra Messenger Plus!’ın, Messenger deneyiminizi büyük bir hızla geliştireceği garantilendi. Sadece yeni birkaç seçenek elde etmeyeceksiniz, kazanacağınız şey Windows LiveMessenger yazılımı için tamamen yeni bir boyut olacak.

Plus!, Windows Live Messenger’a anlık mesajlaşmalarınızı yapmak istediklerinizi engellemeden geliştirmesi düşünülmüş birçok yetenekler kazandırır. Ve bunları her Messenger penceresine eklenen basit Plus! menüsünden ve Messenger arayüzünde bulacağınız birkaç yeni düğmeden kendi isteğinize göre kullanabilmenizi sağlar.
Sekmeli bir web tarayıcısı kullanıyor musunuz? Kullanmasanız bile, sekmeli konuşmaları, sayısız pencereleri basit tek bir pencereye dönüştürerek düzenlediği için yararlı bulabilirsiniz. Solda dikey sekmeler, yukarıda normal sekmeler. Siz seçin. Ayrıca isterseniz sekmeleri sadece bazı özel sohbetlerinizi gruplandırmak için kullanabilir ve geri kalanları normal pencerelerde tutabilirsiniz.
Hazır Metinler

Sürekli aynı şeyi yazmaktan yoruldunuz mu? Hazır metinlerle ve metin değiştirmelerle tanışın: basit bir kısayol ya da yazılı komutla gönderilebilen otomatik ve özelleştirilebilir iletiler, ya da kelime filtresi olarak ya da yazı kısayolları kullanmak için otomatik metin değiştirme.
Özel Sesler

Özel İfade Sesi özelliği, kullanıcılara konuşma sırasında kendi seslerini gönderebilmelerini sağlayarak Messenger’daki ses bütünleşmesini gelecek düzeye taşıyor. Sesler iki tarafta da anlık olarak çalınır ve gerektiğinde otomatik ve saydam olarak aktarılır.
Yeni ifade sesleri mevcut ses dosyalarından (MP3 gibi) kolaylıkla oluşturulabilir ya da bir mikrofon ya da başka bir ses kaynağından canlı olarak kaydedilebilir ama, ses oluşturmak sizin işiniz değilse, binlerce ses umumi veritabanından bulunabilir ya da ses paketlerinden alınabilir.
Renkler, biçimlendirme ve komutlar

Messenger Plus! size, ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçme ve kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi biçimlendirme ekleme imkanı sunar. Ayrıca geleneksel IRC sohbet odalarınınkilere çok benzeyen komut denen metin kısayolları Messenger’ı hemen her yönden kontrol etmenize yarar.
Messenger’ınızı yenileyin: Kişilerinizi ve konuşmalarınızı yönetmek için çeşitli ekler

Kişisel Durum

Özel bir ad etiketi, kişisel ileti ve hatta oto-cevaplayıcı ile özel dışarıda ya da meşgul durumlarını oluşturun. Durumunuzu belli bir sürede sıfırlamak için zamanlayıcı kurun ve sık kullanılan durumları önceden tanımlayın.
Messenger Kilidi

Paylaşılan bilgisayar ortamlarında güvenliğiniz ya da patronunuzdan sakınmanız için (felaketiniz olabilir!). Bu özellik Messenger’ı basit bir kısayolla (ya da Plus! menüsü komutuyla) kilitlemenize ve sistem tepsisinde şüphe uyandırmayan bir simgeyle saklamanıza, parolayla korumanıza ve Messenger’ınızı kilitlediğiniz ve kilidi açtığınız zaman otomatik bir ileti göndererek kişilerinizi bilgilendirmenize yarar.
Masaüstü Kişileri

Eskiden ICQ’nun sunduğuna benzer, masaüstünüzde gezgin küçük pencerelerde istediğiniz herhangi bir kişinin durumunu gösterebilirsiniz. Kişiye bir ileti göndermek için iletileri ya da bağlantıları, ya da bir aktarım başlatmak için dosyaları bunlara sürükleyip bırakabilirsiniz.
HTML İleti Geçmişi

Messenger Plus! Live, bütün konuşmalarınızın günlüklerini orijinal Messenger’ınkilerden çok daha esnek bir şekilde tutmanızı sağlar. Kahretsin, Plus! yıllardır, MSN Messenger bunu, gerçi mükemmel değil ama, standart bir özellik olarak eklemeden önce de yapabilmenizi sağlıyordu. Ama Plus! Live bu özelliğin üstüne neler ekliyor?

  • HTML Günlükler: güzel tarz ve her yöne çekebileceğiniz dosya esnekliği
  • İfadeler ve Göz kırpmalar: Her şey kaydedilir, özel ifadeler bile; ve göz kırpmalar küçük resimler olarak gösterilir
  • Günlük görüntüleyici: Bütün günlüklerinizi Messenger Plus! penceresinden kişiye ve tarihe göre sıralanmış olarak gösterir
  • Arayüzlenebilir günlükler: günlüklerin varsayılan biçiminden yorulursanız ve CSS’yi biliyor ya da özel bir .css dosyası edinirseniz, onu günlük klasörünüze sadece bırakın ve görünümlerini değiştirin!

Olay görüntüleyici ve olay günlüğü

Kişi oturum açmaları ve oturum kapatmaları, durum değişiklikleri, görüntü adı ve kişisel ileti değişiklikleri. Her şey tarayıcınızda görüntüleyebileceğiniz XML tabanlı dosyalarda günlüklenebilir ve arşivlenebilir.
Ayrıca Plus! menüsündeki Olay Görüntüleyici’yi, bu bilgiyi, belirli bir kişi daha önceden mi oturum açtı diye ya da durum değiştirme hareketlerini, ve hatta müzikal zevklerini incelemek amacıyla gerçek zamanlı görüntülemek için kullanabilirsiniz!
Kişi Listesi Temizleyici

Bütün kişilerinizin istatistiklerini (son oturum açma, son konuşmanızı ne zaman yaptınız, vs.) kolayca görüntüleyin ve kişi listenizi eski ve tekrarlanan kişileri silerek temizleyin.
Poligami (birden fazla Messenger oturumu açın)

Messenger Plus! Live Tercihlerinden sadece bir kutucuğu işaretleyin ve aynı anda birden fazla Messenger oturumu açın, hem de hepsi Plus!’la doğru bir şekilde bütünleşerek ve hiçbir yama dosyası gerekmeden.

Serhat İnside

http://www.msnnicklerim.net/messenger-plus-live-423276-turkce#more-71

Messenger Plus! Live 4.23.276 Türkçe yazısına ait etiketler :
Messenger Plus! Live 4.23.276 Türkçe yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Messenger Plus! Live 4.23.276 Türkçe” için 2 Yorum

  1. sergen dedi ki:

    Güzel paylaşım olmuş Serhat..

Messenger Plus! Live 4.23.276 Türkçe Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.