ManU bir bomba daha patlatıyor!ManU bir bomba daha patlatıyor!

Transfer döneminde Nani, Anderson, Owen Hargreaves, Tevez gibi yıldızları kadrosuna katarak güçlenen Ada ekibi M.United Tottenham’ın süper golcüsü Dimitar Berbatov’u kadrosuna katmayı düşünüyor. Berbatov’un menajeri yıldız futbolcunun M.United’a satılabileceğinin sinyallerini verdi!

Bulgar futbolcunun menajeri Emil Danchev, Bulgar radyosu Darik’e yaptığı açıklamada Tottenham başkanı Daniel Levy ve sportif direktörü Damien Comolli ile Berbatov’un geleceği hakkında çok önemli 90 dakika süren bir görüşme yaptığını söyledi. Danchev Tottenham’ın ligdeki ilk dört hedefinden dolayı Londra ekibinin Berbatov’u satmaya çok sıcak bakmadığını fakat Manchester United ile bir dizi görüşme olacağını da açıkladı.

Tottenham başkanı Daniel Levy M.United’a uygun bir rakamla Berbatov’u satabilir. 26 yaşındaki Bulgar Milli Takımı’nın kaptanı Berbatov geçtiğimiz sezon Bayer Leverkusen’den Tottenham’a katılmış ve ligde 12 gol kaydetmişti.

Kaynak: Sporx.com dış haberler
 
25.08.2007

ManU bir bomba daha patlatıyor! yazısına ait etiketler : , , ,
ManU bir bomba daha patlatıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

ManU bir bomba daha patlatıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.