Logitech ten Türkçe Oyun Klavyesi!Logitech ten Türkçe Oyun Klavyesi!

Logitech, sevilen oyun klavyesi Logitech Gaming Keyboard G105’in Türkçe versiyonunu piyasaya sundu. Logitech Gaming Keyboard G105, iki farklı parlaklık düzeyinde ayarlanabilen veya tamamen kapatılabilen yeşil LED arka plan ışığı sayesinde askeri stilde gece görüşü sağlar. Uzun ömürlü gece görüşü ile karanlıkta bile uzun saatler oyun oynayabilirsiniz.

Altı adet programlanabilir G tuşu, tuş başına üç makro özelliğiyle Logitech Gaming Keyboard G105’e her oyun için tek tuşa basma, karmaşık makrolar veya LUA komut dosyaları da dahil olmak üzere 18 ayrı işlev yapılandırabilirsiniz. İsterseniz Logitech Gaming yazılımını yükleyerek anında yeni makrolar oluşturabilirsiniz.

Logitech Gaming Keyboard G105, çok tuşlu giriş özelliğiyle aynı anda beş tuşa kadar kullanım sağlar. Daha karmaşık ve birden fazla eylemi diğer klavyelerde karşılaştığınız bölünme problemleri olmadan yapabilirsiniz. Tek tuşla kontrol özelliği, ses kontrolü ve medya oynatma seçeneklerine anında erişmenizi sağlar. Windows/Kısayol Menüsü tuşlarını kolayca devre dışı bırakarak, kazara yanlış tuşlara bastığınızda oyununuzn bölünmesini devre dışı bırakır.

Logitech Gaming Keyboard G105 aynı zamanda Call of Duty: Modern Warfare 3 resmi klavyesidir.

Logitech G105 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 118 TL (Kdv dahil)

Basın bülteninden derlenmiştir.

Logitech ten Türkçe Oyun Klavyesi! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Logitech ten Türkçe Oyun Klavyesi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.