Leon, Sınıfının En Çok Satan OtomobiliLeon, Sınıfının En Çok Satan Otomobili

Leon, sınıfının en çok satan otomobiliÜnlü tasarımcı Walter de Silva tarafından tasarlanan, yeni nesil SEAT model yelpazesinin en başarılı üyelerinden biri olan Leon sınıfının en çok satan otomobili oldu.
Şirketten yapılan açıklamada, SEAT Leon, Ocak-Mayıs 2007 perakende satış rakamlarında sınıfındaki düz şanzımanlı, benzinli versiyonlar arasında, en çok satan model olma başarısını gösterdiği bildirildi.37 bin 105 YTL anahtar teslim liste fiyatına sahip SEAT Leon Stylance modelinde, alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir dış aynalar, direksiyondan kumandalı radyo/CD/MP3 çalar, TCS (Çekiş Kontrol Sistemi), sürücü ve yolcu ön/yan hava yastıkları, perde hava yastıkları, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü, ESP (Elektronik Stabilite Programı), ABS, alarm, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, yağmur sensörü, gibi donanımlar yer alıyor.

Leon, Sınıfının En Çok Satan Otomobili yazısına ait etiketler :
Leon, Sınıfının En Çok Satan Otomobili yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Leon, Sınıfının En Çok Satan Otomobili Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.