Legrottaglie Kartal oluyor iddiası!Legrottaglie Kartal oluyor iddiası!

Transfer döneminde adı bir çok isimle geçen ve son olarak Racing Santander’in stoperi Ruben Gonzales ile anlaştığı öne sürülen Beşiktaş’ın sürpriz bir şekilde Juventus’un 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Nicola Legrottaglie’nin işini bitirdiği iddia ediliyor.

İtalya’nın ünlü spor gazetesi La Gazetta Della Sport’ta yer alan habere göre Nicola Legrottaglie’nin Beşiktaş’a transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu ve bu transferin sadece resmi imzaya kaldığı belirtildi.2003 yılında Juventus’a gelen Nicola Legrottaglie, iki sezon İtalyan ekibinde forma giydikten sonra sırası ile Bologna ve Siena takımlarında kiralık olarak forma giymişti. Tecrübeli defans oyuncusunun Türkiye’ye gidişi konusunda Beşiktaş ile anlaştığını bildirilirken, Appiah ve daha önce siyah-beyazlı ekipte forma giyen Guinti’den ülke ile ilgili bilgi aldığı ifade ediliyor.

Kaynak: Sporx.com dış haberler

Legrottaglie Kartal oluyor iddiası! yazısına ait etiketler :
Legrottaglie Kartal oluyor iddiası! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Legrottaglie Kartal oluyor iddiası! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.