Lampard reddetti!Lampard reddetti!

Lampard reddetti!Chelsea’nin yıldızı Frank Lampard, kendisine teklif edilen haftalık 121 bin pound’u reddetti.Adı Juventus ve Barcelona ile anılan yıldız futbolcu, takım arkadaşları Michael Ballack ve Shevchenko ile aynı haftalık ücretin teklif edilmesine rağmen bunu kabul etmemesi Londra ekibinden gideceği söylentilerini de beraberinde getirdi. Sözleşmesi 2009 yılında bitecek olan Lampard’a geçtiğimiz günlerde Barcelona 15 milyon pound’luk bir teklifte bulunmuştu.

29 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, “Bana hiç bir şey teklif etmelerine gerek yok, ben önüme bakacağım” demişti. Lampard ayrıca, Sheva ve Ballack’ın aldığı ücretlerin altında hiç bir teklifi de kabul etmeyeceğini daha önce dile getirmişti. Yıldız futbolcu son olarak, “Kulübüm bana beklediğim teklifi yapmadı. Bunu normal karşılıyorum dünyada her zaman istediğiniz şeyler olmuyor” diye konuştu.

Frank Lampard geçtiğimiz yıl attığı 21 golle en başarılı performanslarından birini sergilemişti.

Kaynak: Sporx.com dış haberler

Lampard reddetti! yazısına ait etiketler :
Lampard reddetti! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Lampard reddetti! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.