Kuru cilt uzmanı decubal Türkiye’deKuru cilt uzmanı decubal Türkiye’de

Kuru cilt uzmanı decubal Türkiye'de

İskandinav dermatologların özel istekleri üzerine üretilen ve 35 yıllık deneyimi ile kuru ciltlerin nemlendirilmesinde uzmanlaşan DECUBAL eczanelerde satılmaya başladı.

Yaz geliyor, havalar ısınmaya başlıyor. DECUBAL ürünleri kış boyunca yıpranan ve kuruyan ciltlerinizle barışmanız ve yaz sezonuna hazırlanmanız için gereken bütün bakımı sağlıyor. Dermatologlar ile işbirliği içinde üretilen DECUBAL ürünleri kuru cilt problemi yaşayan herkesin ciltleriyle barışık bir şekilde hayatına devam etmesini hedefliyor.

Eczanelerde satışa sunulmaya başlayan DECUBAL ürünlerinin hepsi kokusuz ve cilde tam uyumlu bir yapıya sahip. DECUBAL, Türkiye pazarına 5 farklı ürünle giriş yapıyor.

DECUBAL Dudak ve Kuru Bölge Balmı: Bölgesel kuruluklar, çatlamış ve yıpranmış dudaklar için papatya içeren özel bakım balmı, cildi onaran lanolin ve E vitamini içeriyor.

DECUBAL Vücut Losyonu: Tüm vücut için uygulanabilen, kolay emilen günlük bakım losyonu, tüm ailenin kullanımı için uygun bir ürün. Cildin ihtiyacı olan doğal yağlar açısından da zengin bir içeriğe sahip.

DECUBAL Yüz Kremi: Yüz için özel olarak formüle edilmiş kolay emilen günlük yüz bakım kremi, makyaj altına dahi kolaylıkla uygulanabiliyor. Doğal bir antioksidan olan E vitamini içeriyor. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor ve kremin rahat uygulanmasını sağlıyor.

DECUBAL Onarıcı Bakım Kremi: Kuru ve yıpranmış ciltlerin onarılmasına yardımcı bakım kremi. İçerisindeki lanolin ve gliserin cildi nemlendiriyor ve yıpranmış doğal cilt bariyerinin tekrar kurulmasına yardımcı oluyor. Doğal bir antidoksan görevi gören E vitamini ile cildi yeniliyor. Psöriasiz, atopik dermatit gibi cilt hastalıklarında tedaviye yardımcı olarak kullanılabiliyor.

DECUBAL Yoğun Bakım Kremi: Çok kuru, yıpranmış ve çatlamış ciltler için yoğun bakım sağlıyor. Doğal lipidlerce zengin olan krem seramid içeriyor. Ayrıca içeriğindeki B3 vitamini cildin doğal lipidlerini tekrar üretmesine yardımcı olarak, cildin pürüzsüz sağlıklı görünümünü geri kazanmasına yardımcı oluyor. Cilt çatlaklarında, süt veren annelerin meme bölgelerinde, psöriasiz hastalığında ve bebek pişiklerinde nemlendirici olarak kullanılması uygun bulunuyor.

 

 

Kuru cilt uzmanı decubal Türkiye’de yazısına ait etiketler :
Kuru cilt uzmanı decubal Türkiye’de yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kuru cilt uzmanı decubal Türkiye’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.