Küresel Isınmaya Dur De!Küresel Isınmaya Dur De!

7 Temmuz’07 tarihinde “iklim krizine karşı konser zinciri” adı altında düzenlenen organizasyon, Live Earth – 24 saat canlı yayınla NTV kanalında. Temmuz ayında gerçekleşecek olan konserler zinciri Live Earth, bu yıl ülkemizde de yapılacak. Bizi bekleyen tehditlere karşı önlem alınması için bu kez sesimizi şarkılarla duyuracağız!..

Dünyanın 8 farklı ülkesinde yapılacak olan organizasyonda yer alacak sanatçılar ise; Londra’da sahneye çıkacak olan Madonna, Black Eyed Peas, Duran Duran, Genesis, James Blunt, Metalluca ve Red Hot Chili Peppers; New York’da sahne alacak olan The Police, Smashing Pumpkins, Roger Waters, Kanye West ve Bon Jovi ilk göze çarpanlar. Ayrıca Hamburg’da Chris Cornell, Shakira ve Enrique Iglesias; Tokyo’da Linkin Park; Şangay’da Sarah Brightman ve Johannesburg’da UB40 de Live Earth’ün zengin kadrosu içinde yer alan grup ve sanatçılar.

Küresel Isınmaya Dur De! yazısına ait etiketler :
Küresel Isınmaya Dur De! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Küresel Isınmaya Dur De!” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Paylaşım için teşekkürler..

Küresel Isınmaya Dur De! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.