Kuğuya DöndüKuğuya Döndü

Kuğuya Döndü

’Siyah Kuğu’ isimli filmdeki performansıyla şöhreti yakalayan ve Hollywood’un en popüler kadın oyuncuları arasına giren Mila Kunis’in, birkaç yıl önceki fotoğraflarına bakıp da onu tanımak imkansız!

GİYİM ZEVKİ KORKUNÇMUŞ

Galada ne giyeceğini bilmek bir oyuncunun başarı basamaklarını tırmanmasında etkili. Ancak buna rağmen Kunis, sadece birkaç sene önceye kadar galalarda ne giyeceğinden habersizdi.

POZ VERMEYİ BİLMİYORMUŞ

Mila Kunis, yıllar önce sadece televizyon dizilerinde küçük roller alan bir oyuncuydu. Beyaz perdeye geçmeden önce ‘That 70’s Show’ isimli bir dizide rol alan güzel oyuncu, o zamanlar gazetecilere poz vermeyi bile bilmiyordu.

MAKYAJ YAPMAYI BİLMİYORDU

Renkli gözleri, muntazam yüz hatları ve sağlıklı saçları bile Kunis’in eski halini bakılır hale getirmekten uzaktı. Genç yıldız son bir yıl içinde makyajı için profesyonel bir ekiple çalışma kararı aldı!

SAÇLARI BAKIMSIZDI

Bir zamanlar saçlarını da şekle sokamayan oyuncu, saçlarını da düzeltti. Bir süredir Kunis’in saçlarıyla ilgilenen yapan Robert Verdi, “Bakımsız saçlar, bir oyuncunun yıldız olmasını engeller. Yıldız olmak kusursuz olmayı gerektirir” diyor. (Günaydın)

Kuğuya Döndü yazısına ait etiketler :
Kuğuya Döndü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kuğuya Döndü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.