KPDS’ye başvurular bugün başlıyor – KPDS SonuçlarıKPDS’ye başvurular bugün başlıyor – KPDS Sonuçları

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeliyle yatırım hizmetlerinde çalışmaları nedeniyle maktu yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen teknik personelin yabancı dil bilgi seviyesini belirlemek amacıyla yapılacak Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) için başvurular bugün başlıyor.

Adaylar, 21 Eylül Cuma gününe kadar başvuruda bulunabilecek.

Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, sınav 11 Kasım’da Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van ile Lefkoşa’da yapılacak.

Başvuru belgesi 21 Eylül 2007 tarihine kadar (Sınav ücreti 14-19 Eylül 2007 tarihleri arasında yatırılacak) başvuru merkezlerinden ücreti karşılığı alınabilecek. Üniversite Rektörlükleri, KPDS’de başvuru merkezi olarak görev yapacaklar. Başvuru merkezleri ”http://www.osym.gov.tr” internet adresinden öğrenilebilecek.
14.09.2007

Kaynak : AA

KPDS’ye başvurular bugün başlıyor – KPDS Sonuçları yazısına ait etiketler : , , , ,
KPDS’ye başvurular bugün başlıyor – KPDS Sonuçları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

KPDS’ye başvurular bugün başlıyor – KPDS Sonuçları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.