Kodak’a büyük ödülKodak’a büyük ödül

Kodak EasyShare Z885, ABD’de düzenlenen 2007 POP Ödülleri’ni alan 25 üründen biri oldu. Popular Photography & Imaging editörleri tarafından yapılan elemede, fotoğraf sektörünün en seçkin ürünleri seçildi.

Kodak EasyShare Z885, ABD’de düzenlenen POP (Photography’s Outstanding Products) Ödülleri’ni alan 25 üründen biri oldu. Popular Photography & Imaging editörleri tarafından yüzlerce ürün arasından yapılan elemede, fotoğraf sektörünün en seçkin ürünleri seçildi. Kodak Custom Creations da ödüle layık görülen ürünler arasında yer aldı.

Editörler, büyük şarkılar gibi büyük fotoğrafları da elden bırakmanın zor olduğunu, bu fotoğrafları yaratmak için araçların ve yeteneğin doğru birleşimine ihtiyaç duyulduğunu belirterek, bu yılki POP Ödülleri’nde 2007’nin en iyi fotoğraf araçlarının seçildiğini söylüyorlar. Bu 25 ürün, fotoğrafçılara, büyük fotoğrafları çekme, düzeltme, paylaşma, düzenleme ve satma konularında yardımcı oluyor.
10.11.2007

Kaynak : Maksimum.com

Kodak’a büyük ödül yazısına ait etiketler : , , ,
Kodak’a büyük ödül yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kodak’a büyük ödül Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.