Koca Dayağından Ölüme KaçışKoca Dayağından Ölüme Kaçış

Denizli’nin Pınarkent Beldesi’nde, koca dayadığından kaçan 33 yaşındaki Suna K.’nin bir servis midibüsünün çarpmasıyla yaşamını yitirmesinin, yakındaki bir gazinonun güvenlik kamerası tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Görüntülerden, eşine Tokat atan E.K.’nin olay sonrası minibüsüne binip kaçtığı görüldü.

Pınarkent Beldesi’nde yaşayan tekstil işçisi Suna K., geçen 22 Kasım’da, sigara almak için evden çıktı. Genç kadın, iddiaya göre, evlerinin yakınındaki bir çay ocağında işşiz eşi 35 yaşındaki E.K.’yi arkadaşlarıyla kumar oynarken görüp, yanına gitti. Çift arasında tartışma çıktı. Tartışma dışarı taştı.

Eşinin Tokat atması üzerine yola doğru koşan Suna K.’ye, 49 yaşındaki Cemal Gökpınar’ın kullandığı 20 S 0724 plakalı servis midibüsü çarptı. İki çocuk annesi genç kadın olay yerinde, öldü. Çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen jandarma midibüs şoförü Gökpınar’ı gözaltına aldı. E.K. ise olaydan yaklaşık 3 saat sonra jandarmaya teslim oldu. E.K., jandarmadaki ifadesinde, eşiyle tartıştıklarını belirtip, ‘Bağırınca ağzını kapattım. Ancak, Tokat atmadım’ dedi. Midibüs şoförü Gökpınar ise Suna K.’nin birden önüne atladığını iddia edip, ‘Bana intihar etti gibi geldi’ dedi. İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen E.K. ile midibüs şoförü Gökpınar, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

ÖLDÜĞÜNÜ GÖRÜNCE KAÇMIŞ

Kadının kaza kurbanı mı olduğu yoksa intihar mı ettiği sırrını korurken, yakındaki bir gazinonun güvenlik kameraları tarafından olayın saniye saniye görüntülendiği ortaya çıktı. Görüntülerden E.K.’nin jandarmadaki ifadesinin aksine eşine iki Tokat attığı belirlendi. Tokatın ardından yola doğru kaçan kadına midibüsün çarpmasının ardından E.K.’nin büyük bir soğukkanlılıkla olay yerine gidip, eşinin öldüğünü gördükten sonra minibüse binip kaçtığı anlaşıldı. Görüntülerden görgü tanığı bir kişinin de kazanın hemen ardından montunun kapişonu kapatıp, kaçtığı dikkati çekti.

Tüm bu gelişmelerin ardından Suna K.’nin annesi Hatice Canbazoğlu, damadı E.K.’nin serbest kalmasına tepki gösterip, üst mahkemeye itiraz etti.

Koca Dayağından Ölüme Kaçış yazısına ait etiketler :
Koca Dayağından Ölüme Kaçış yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Koca Dayağından Ölüme Kaçış Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.