Koç.net, Vodafone Bünyesine Katıldı!Koç.net, Vodafone Bünyesine Katıldı!

Vodafone Türkiye, Borusan Telekom’un Mart 2010’da bünyesine katılmasının ardından, Türkiye’nin önemli alternatif Telekom operatörlerinden Koç.net’i de 30 Kasım 2011’de resmen bünyesine dahil etti. Yapılan açıklamada, Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ismi ile faaliyetlerini sürdüreceği, mobil ses, sabit ses, mobil internet ve ADSL hizmetlerini daha geniş bir ürün yelpazesiyle sunacağı belirtildi.

Vodafone Türkiye, müşteri odaklı programı çerçevesinde kurumsal müşteri segmentine yönelik stratejisini 2010 yılında Türkiye’nin önde gelen alternatif telekomünikasyon şirketlerinden Borusan Telekom’u bünyesine katarak güçlendirmişti. Vodafone Türkiye, son iki yıldır müşterileri tarafından giderek daha fazla tercih edilen bir operatör olurken, 2011 / 2012 Mali yılının ilk yarısında kurumsal segment gelirlerini iki yıl öncesinin aynı dönemine göre 2 katına çıkardı.

Başbakanların Bilinmeyen İsimleri!Sıkça Başvurulan 25 Yalan

Koç.net, Vodafone Bünyesine Katıldı! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Koç.net, Vodafone Bünyesine Katıldı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.