“Kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz”“Kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz”

Devlet Bakanı Mehmet Aydın, ”Biz kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz. Bu dönemdeki en büyük görevimiz birlik ve beraberliği sağlamaktır” dedi.Partisinin Selçuk İlçe Teşkilatını, AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu ile ziyaret eden Bakan Aydın, seçimlerin demokrasinin ve milli iradenin yansımasının en sağlam yolu olduğunu belirtti.
Bakan Aydın, şöyle konuştu:

”Türkiye genelindeki başarımızı gösterdik. 3 Kasım seçimlerine bakarsak aldığımız oylarda inanılmaz bir artışın olduğunu gördük. Bugün buraya küçük bir muhasebe yapmak istedik, neydik, ne olduk gibi. İzmir’in her tarafında politika yaptık. Bu başarılı çalışmada İzmir’de oyumuzu ve milletvekilli sayımızı artırdık. Bizim temelimiz milletimize hizmet etmektir. Artık birileri bu partiye ‘Kenarın partisi’ diyemez. Biz kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz. Bu dönemdeki en büyük görevimiz birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bu nedenle amacımız Türkiye’yi normalleştirmek, katmanları açmak.”

AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Cumhur Katrancı, Selçuk’taki oy hedeflerinin 4 bin 100 olduğunu, 22 Temmuz seçimlerinde ise 4 bin 400 oy alarak, hedeflerini aştıklarını kaydetti.

Kaynak : AA

“Kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz” yazısına ait etiketler : , , ,
“Kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Kimsenin hayat tarzına müdahale edemeyiz” Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.